O společnosti

Společnost KRESPO, s.r.o. byla založena v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným a za dobu své existence jsme realizovali více než 5000 zakázek od rodinných domů až po velké obchodní centra a průmyslové objekty po celé České republice i v zahraničí, zejména v Rakousku.

Hlavní činností firmy je výroba výplní stavebních otvorů z hliníkových profilů Reynaers hliníková okna, dveře, prosklené konstrukce, fasády, zimní zahrady, automatické dveře a protipožární uzávěry. Dodáváme plastová okna z kvalitního šestikomorového profilu Gealan včetně souvisejících služeb - montáž, demontáž a likvidace starých oken, seřízení, zednické zapravení.

K hliníkovým i plastovým oknům i dveřím nabízíme veškeré příslušenství - vnitřní i venkovní parapety, žaluzie do oken, sítě proti hmyzu, předokenní rolety, okenní a dveřní kování a další sortiment.

Pro výrobu konstrukcí má firma k dispozici 1200 m2 plochy ve vlastním objektu, zaměstnává v současné době 15 pracovníků a další externí montéři jsou najímáni na jednotlivé akce.

Naší prioritou je kvalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka.

©2014 Krespo s.r.o., všechna práva vyhrazena